Willys Jeep

Chrysler, Ford, Chevrolet, Cadillac, Buick, Dodge, Lincoln, Plymouth and others...

Re: Willys Jeep

Postod Dfast » Ned Jul 09, 2017 5:08 pm

Svaka cast, pedantno nema sta, nego zasto ne otvoris temu o tom dzipu koga trenutno sredjujes, verujem da bi bilo interesantno a sve na jednom mestu a siguran sam da imas materijala.
Dosta fotki je pobrisano, a koliko vidim jedino posimage i google drze fotke bez trajno.
Imam i ja jedan stari regler 6v, mada mi fali pokopac.

Slika
Korisnikov avatar
Dfast

Pridružio se: Sre Avg 28, 2013 1:02 pm
Oldtajmer: Mahindra CJ3-b 1968
Gpw 1945

Re: Willys Jeep

Postod nikola_n » Ned Jul 09, 2017 6:20 pm

E to sam i ja skoro nasao mislim na poklopac ,godinama jurim samo poklopac jer sam imao bazu.Kada sam nasao poklopac resio da sve promenim, stavim nove elemente da bude sve kako treba.Inace kod tebe hvale one opruge na elementima i ja isto to trazio. Ne otvaram temu jer nije samo jedan jeep u pitanju radim na vise istovremeno, prelazim sa jednog na drugog kako naidju delovi ili situacija .Trenutno radim karoseriju ACM2 iz aprila 1945g. Jedna slicica sanirana povreda koja je nastala korozijom.
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5A0F5BB7
https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=59C3B696
Za postavljanje slika koristim platformu fb. tamo je najlakse kaciti slike i posle deliti linkove direktno ka slici.I tu sam razvrstao sve po elementima ,ali ovo ovde je forum pa pokusavam da sa pojedinostima povucem jos ljubitelja da se prikljuce temi i da se tema obogati.
Do sad samo kad nekome konkretno nesto treba on postavi post i posle toga se vise se ne uloguje na forum.
A ima dosta toga da se prica od ponudjenih jeepova na oglasima, tj. njihovo stanje je zanimljivo :shock: da se ne gasi CO2 aparat :lol: pa do raznih prepravki , i na kraju cene .
Korisnikov avatar
nikola_n

Pridružio se: Sre Jun 23, 2010 1:09 pm
Oldtajmer: 3 X JEEP WILLYS MB 2 X FORD GPW WILLYS CJ 3A

Prethodni

Povratak na Americka autoindustrija