Cirilica na forumu?

Procitati pre postovanja na Forumu!

Cirilica na forumu, da ili ne?

Da
35
73%
Ne
13
27%

Ukupno glasova : 48

Cirilica na forumu?

Postod HEMI 426 » Sre Okt 26, 2011 11:11 pm

Da ili ne?

Molimo vas da glasate a ne komentarisete, svi komentari ce biti obrisani, ovo je anketa a ne diskusija na temu
Slika
Korisnikov avatar
HEMI 426

Pridružio se: Uto Apr 07, 2009 11:38 pm

Re: Cirilica na forumu?

Postod Sasha » Uto Nov 08, 2011 7:33 pm

Došlo je do malog nesporazuma pa se tema našla ovde i sada je malo nezgodno i deluje neozbiljno da kažem da je ovo glasanje uzaludno ali je tako. Hemi ga je postavio iz najbolje namere, jednim velikim delom i zbog toga što mu dosta ljudi šalje poruke sa raznoraznim pitanjima, izmedju ostalog i pitanja vezana za ćirilicu na forumu. Postoje 4 moderatora na forumu i svi su kompetentni da Vam pomognu i odgovore na pitanja.
Da objasnim svima, pošto smo u moderatorskom delu vodili ozbiljne polemike na temu ćirilice.
Od nas četvorice moderatora samo sam ja protiv ćirilice. Nemam neki poseban razlog osim što mi je pun k.....ofer raznoraznih nacionalista, ćiriličara i svih ostalih vidova borbe za Srpsku stvar. Nas trojica smo napravili forum, plaćamo hosting i brinemo se o radu foruma pa je normalno i da odredjujem(o) pravila.
Ne znam zašto se spominje Ustav, ja nisam glasao za taj ustav pa me uopšte ne interesuje šta isti propisuje, živim i radim po svojim pravilima, a to savetujem i svim ostalim ljudima koji misle svojom glavom.
Ako sam zbog toga manji Srbin ok, mogu da živim sa tim. ;)
Dakle ja sam protiv ćirilice i za sva pitanja koja se tiču pisma foruma i ostalih stavki iz pravilnika, obratite se meni na pp.
Hvala na pažnji.
Korisnikov avatar
Sasha

Pridružio se: Uto Apr 07, 2009 11:24 pm
Oldtajmer: .....................................
1972. Gt 1600 Junior
1974. Alfa Romeo Bertone Gtv 2.0
1982. Alfa Romeo Gtv 3.0 v6
1985. Alfa Romeo Gtv 2.0

Povratak na Uvod i Pravilnik