[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - K: Plastike za usis sto se srafe na haubu za Z101

K: Plastike za usis sto se srafe na haubu za Z101

K: Plastike za usis sto se srafe na haubu za Z101

Postod Ivanvp86 » Sre Mar 25, 2015 4:07 pm

Kupujem ove plastike za haubu ali za haubu sa dva proreza za vazduh jer su plastike za ovaj tip haube malo sire od plastika za haubu sa jednim prorezom.To je stari tip koliko sam upoznat ima dve vrste vidjao sam kockaste plastike i poluokrugle(oble). Trazim one oble okrugle kao polumesec ima pad ako nema takve onda moze i kockaste.
Obrazlozenje u slici. Ponude na PP ili ovde ...
Evo slike Slika
Slika
Korisnikov avatar
Ivanvp86

Pridružio se: Pet Sep 09, 2011 11:13 pm
Oldtajmer:

Re: K: Plastike za usis sto se srafe na haubu za Z101

Postod MN026 » Ned Mar 29, 2015 11:15 am

imam jednu novu na tavanu,ako je nadjem poklanjam je....samo je trebam iskopati negde
dovoljna ti je samo jedna nad ,,grejacem,, jer sa dve ruzno izgleda posto su velike
Korisnikov avatar
MN026

Pridružio se: Pet Okt 25, 2013 12:34 pm

Re: K: Plastike za usis sto se srafe na haubu za Z101

Postod Ivanvp86 » Pet Jun 19, 2015 8:01 pm

Moze lock pronasao sam ih :)
Korisnikov avatar
Ivanvp86

Pridružio se: Pet Sep 09, 2011 11:13 pm
Oldtajmer:

Povratak na Berza delova