[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - Registracija oldtajmera?

Registracija oldtajmera?

Re: Registracija oldtajmera?

Postod Meda » Sub Mar 13, 2010 12:36 pm

:D:D:D
U bice tu onda jedan straight-thru exhaust
Korisnikov avatar
Meda

Pridružio se: Sre Feb 10, 2010 1:23 pm

Postod djape1977 » Sub Mar 13, 2010 1:51 pm

to vec moze da bude problem. imao sam na ladi protocne lonce u izduvu i toliko se drala da su me jednom panduri slali na vanredni tehnicki
nemoj na silu, uzmi veci cekic
j***** auto bez kardana
Korisnikov avatar
djape1977

Pridružio se: Sub Okt 24, 2009 3:20 pm
Oldtajmer:

Postod kosta » Čet Dec 20, 2012 10:05 pm

treba da registrujem vw t1 '61 (koji nije u voznom stanju) zato sto imam papir sa kojim moze samo da se reg. da bih dosao do saobracajne i prenosa na mene, pa me interesuje da li ima nekih povojlnosti pri registraciji oldtajmera?
Korisnikov avatar
kosta

Pridružio se: Pon Sep 06, 2010 7:32 pm

Postod Zoza » Pet Dec 21, 2012 10:29 am

Nema
Nemoj silom, uzmi veći čekić!
Korisnikov avatar
Zoza

Pridružio se: Pon Sep 27, 2010 7:17 pm

Postod Pera Fitilj » Sub Jan 05, 2013 6:27 pm

Dali neko zna šta sve treba da bih jednog Fiću izvezao iz Srbije.Fića je 1980 god.Mora li biti registrovan ili može na prikolicu.Hteo bih da ga registrujem u Nemačkoj.
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 10:19 pm

Postod djape1977 » Sub Jan 05, 2013 11:59 pm

uradis kuppoprodajni ugovor, registrujes i onda da predje granicu sopstvenim pogonom. kad stigne gde treba, skines tablice i vratis ih u SRB i odjavis auto i resio si se bede sa papirologijom
nemoj na silu, uzmi veci cekic
j***** auto bez kardana
Korisnikov avatar
djape1977

Pridružio se: Sub Okt 24, 2009 3:20 pm
Oldtajmer:

Postod Pera Fitilj » Ned Jan 06, 2013 9:11 am

Hvala na odgovoru videću u ponedeljak šta kažu nemci.
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Postod Pera Fitilj » Pon Jan 07, 2013 7:04 pm

Evo i za ostale kolege možda može da pomogne.
Bio sam na njihovoj carini i kaže carinik ovako.Treba sve to da ide preko špdicije .Kada špedicija napravi papire za uvoz onda moram da nađem jednog šecera koji će da proceni vrednost auta.Carina bi bila 7% a porez na promet 19% od te cene koju šecer proceni koliko bi taj auto koštao. Ako je auto u potpuno originalnom stanju ,znaći na njemu ništa nije menjano nikada kao oldtajmer za stalnu vožnju ne mogu da ga registrujem već mora da ima i drugih delova koji nisu orginalni e tada mogu da ga registrujem za vožnju sasvim normalno -svakodnevnu kao i drugi auti koji se registruju u Nemačkoj.To bi bila procedura za Fiću
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Prethodni

Povratak na Offtopic