[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - Retro Muzika Marantz pm 550

Retro Muzika Marantz pm 550

Retro Muzika Marantz pm 550

Postod vizant » Sub Jul 16, 2011 11:27 am

Ne volim bas nesto ovde svedske buvljake jer su nekad presoljeni gomila arapa i turaka precenjuje ili izvlachi jos jedan maximum u ceni za stare stvari... I bacim pogled bezveze kad ono

Marantz PM 550

Slika

reko ajd potrosim koju rec posto znam da se opaljuju sa cenama kad ono 5 evra ..
i radi.. ovaj na clipu nije moj al to je to .. E pocetkom 80-tih je to bio mrak inace neam ovaj riciver al naci cu ga... bas sam ulepsao kishni dan..

Koji je ovo kvalitet izdrade potenciometri kao da su juce napravljeni sve radi savrseno
Korisnikov avatar
vizant

Pridružio se: Sre Sep 23, 2009 9:16 pm
Oldtajmer:

Re: Retro Muzika Marantz pm 550

Postod presvjetli » Sub Jul 16, 2011 12:03 pm

Wow! Dobar ulov! Ovde su egipcani vec dobro proucili cene i sve sto vredi zacepe sa cenom tako da nema ni svrhe kopati vise... :cry:
ako neces kao saraf-ices kao ekser!
Korisnikov avatar
presvjetli

Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 11:42 pm
Oldtajmer:

Postod vizant » Sub Jul 16, 2011 12:43 pm

Trebao sam da slikam .. lika.. stojimo ja i zena i gledamo ima neke metalne kutijice neki dizajn latinoamerichki mexico tako jako zanimljive od bakra za kais moze da stane tipa 2 kutije cigareta.. i pitam chemu ovo sluzi a on ni pet ni 6
nego pa stavljamo kokain tako na pojas a onda posto video da se masa ljudi okrenula A MOZE I DUVAN ahaha
znachi lichi na Santanu matori djanki ... Nekoliko puta sam pitao jer radi on kaze vrati mi ako ne radi .. posto za 5 evra nisam video nikad marantz i oni pokvareni su po 40-tak i kusur... evo sad sam gledao oglase jako malo ih uopste ima i sve je od 100 pa na gore...
Korisnikov avatar
vizant

Oldtajmer:

Postod luci » Sub Jul 16, 2011 2:13 pm

ovo bi trebala da je odlicna sprava, za 5 evra je smesno... kod nas ozbiljnih HI FI stvari nema mnogo na prodaju, ko to ima uglavnom ne prodaje...

ja cekam da pocnem da radim pa cu polako da odvajam pare da kupim neku lepu opremu..
Slika
Korisnikov avatar
luci

Pridružio se: Sre Apr 08, 2009 12:52 pm
Oldtajmer:

Postod Kverta » Sub Jul 16, 2011 2:16 pm

Svaka cast :thumbup:
Korisnikov avatar
Kverta

Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 11:14 pm

Postod vizant » Sub Jul 16, 2011 5:20 pm

Marantz je nesto kao Alfe u Hi Fi.. uvek su bili za klasu skuplji ali su legendarni i uvek neka inovativna resenja na pr pogledaj likovi stavili osciloslop koji prikazuje kako se zvuk siri talasno.. za to vreme.. extrem

ili kolekcija ovog lika

Korisnikov avatar
vizant

Oldtajmer:

Postod vizant » Sub Jul 16, 2011 9:03 pm

Evo ga sa nekim losim kutijama koje sam samo zakachio da probam.. snimljeno sa n95

Korisnikov avatar
vizant

Oldtajmer:

Postod kiki243 » Sub Jul 16, 2011 9:06 pm

Utisaj to bre,komsiluk-proslo 22:00. :lol: :lol:
Korisnikov avatar
kiki243

Pridružio se: Pon Apr 18, 2011 5:02 am

Postod vizant » Sub Jul 16, 2011 11:17 pm

a ne cujes decu u pozadini :)
Korisnikov avatar
vizant

Oldtajmer:

Postod djape1977 » Ned Jul 17, 2011 12:41 am

extra pronalazk, a i dobra muzika
nemoj na silu, uzmi veci cekic
j***** auto bez kardana
Korisnikov avatar
djape1977

Pridružio se: Sub Okt 24, 2009 3:20 pm
Oldtajmer:

Postod Izzy Panzer » Sub Jan 21, 2012 11:39 am

Odlična stvar :thumbup: A muzika :clap:
Si fractum non sit, noli id reficere
Slika
Kad ti život da limun, napravi limunadu. Kad ti da burek, jedi dok je vruć.
Korisnikov avatar
Izzy Panzer

Pridružio se: Uto Jun 14, 2011 11:37 am
Oldtajmer:

Povratak na Offtopic