[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - Quantum-on lajn prodaja delova

Quantum-on lajn prodaja delova

Quantum-on lajn prodaja delova

Postod sinisa1979 » Čet Mar 01, 2012 1:12 am

Nisam znao gde da postavim temu pa mi se nekako cini da joj je tu mesto. Tragajuci po netu zbog nekih delova naisao sam na http://quantum.autodelovi.rs/Search/Index.aspx# pa evo da podelim to saznanje i sa ostalima. Ukoliko se registrujete cene su jos povoljnije. Npr sad sam video da imaju neku akciju pa je tako za askonu B i mantu B donja i gornja kugla 500 din + pdv=590din. A ako se ne registrujes iste placas 767din. Takodje su na akciji i setovi kvacila za neke modele auta,delovi trapa,spaneri.... Nadam se da se ovo ne smatra reklamom,jer sa doticnom firmom nemam nista osim dve uspesne kupovine. :wave:
Korisnikov avatar
sinisa1979

Pridružio se: Ned Okt 24, 2010 8:48 pm
Oldtajmer:

Povratak na Offtopic