[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - BMW 2002 '68 Hitnoo pomoc

BMW 2002 '68 Hitnoo pomoc

BMW 2002 '68 Hitnoo pomoc

Postod Sale NS » Sre Okt 31, 2012 5:35 pm

http://www.mojauto.rs/polovni-automobil ... __1968_god

Zanima me da li neko zna nesto konkretno o ovom autu,drugar hoce da ga kupi,bio je danas da ga vidi i kaze da je enterijer haos i da malo ima na limariji korozije ali nista strasno,daje covek i dosta delova za njega pa bi nam svaka informacija o ovom auto dobro dosla???
Every single day, from dawn till dusk, you a find things to touch the heart and soul..Bmw A Way Of Life.
Korisnikov avatar
Sale NS

Pridružio se: Pon Okt 05, 2009 9:54 pm

Re: BMW 2002 '68 Hitnoo pomoc

Postod bzuva » Čet Nov 01, 2012 1:15 am

Od onoga sto sam pricao sa covekom, auto je prilicno dobar.
Korisnikov avatar
bzuva

Pridružio se: Ned Okt 25, 2009 1:21 pm
Oldtajmer:

Postod Sale NS » Čet Nov 01, 2012 1:47 am

E hvala ti, mnogo si nam pomogao, nadam se da ce ga drugar uzeti, javljam vam cim se nesto izdesava...drago mi je sto si se ti javio, mislim poznajes materiju :D
Jel ima nesto na sta bi nam skrenuo paznju,sta su im boljke,sta da gledamo?
Every single day, from dawn till dusk, you a find things to touch the heart and soul..Bmw A Way Of Life.
Korisnikov avatar
Sale NS

Postod Sale NS » Čet Nov 01, 2012 5:58 pm

http://www.polovniautomobili.com/oglas2491437/bmw_1600/
Danas vidim ponovo ovog belog iz NS-a u oglasu,jel zna neko nesto o ovom,posto su iste cene ovog sivog iz mitrovice i ovog belog sta preporucujete, po vama koji je bolji?
Korisnikov avatar
Sale NS

Postod Gruja » Čet Nov 01, 2012 9:37 pm

Najbolje da odete da pogledate oba pa uporedite, nisu vam daleko. Jedno je gledati auto na slikama a drugo uzivo, pogotovo sto uglavnom slike nisu "sveze". Jel uzima auto da ga sredjuje ili da ga koristi takvog kakav je?
Korisnikov avatar
Gruja

Pridružio se: Ned Nov 08, 2009 11:00 pm

Postod Superbird » Pet Nov 02, 2012 1:27 am

Slike tog novosadskog jesu sveze, auto jos uvek ima stare tablice, a koliko ja znam nije se pomakao mozda i dve godine (osim sto je pre nekoliko meseci preparkiran na drugu stranu ulice).
I'll face it with a grin, I'm never giving in
Korisnikov avatar
Superbird
Site Admin

Pridružio se: Uto Apr 07, 2009 1:47 pm
Oldtajmer:

Postod Sale NS » Pet Nov 02, 2012 12:09 pm

Hvala na odgovorima,uzeo bi auto da ga koristi takvog kakav je eventualno nesto malo da ulozi,ne bi ga restaurirao ili ulagao boga oca :)
Korisnikov avatar
Sale NS

Postod Sale NS » Sub Nov 03, 2012 1:46 pm

Juce smo bili da vidimo belog,mnogo je bolji uzivo nego na slikama,stanje je vise nego dobro,dedica je prvi vlasnik,na njemu je bukvalno sve fabricki,jedino sto dedica kaze da mu je motor malo losiji i da bi trebao da se "osvezi" trosi malo vise ulja...garaziran je ceo zivot,samo poslednjih dve godine nije,jer mu je grad srusio garazu pa otud i prodaja ali i morao je da iskoluje unuke pa je i to jedan od faktora prodaje. :)
I da umalo da zaboravim,ni limarija nije bas extra,bilo bi posla i oko nje ali sve u svemu auto se cini vrlo dobrim.
E sad smo stigli i do cene,pricamo mi sa dedicom i sve se dogovorimo kad on sad nece da ga proda :) kao imam ja neke druge kupce pa ih cekam,mi mu izvadili pare one koje je trazio on nece :D i sad je ostalo na tome da ga prijatelj zove danas i da se dogovori jer mu je dedica rekao da ceka do ponedeljka.
Dedici se auto i ne prodaje,zao mu ga je,vecinu svog zivota je proveo u njemu,svakom bi bilo zao,ipak je to 45god. a verovatno sila prilika ga naterala da ga proda.
Prica nam da je isao u minhen po njega i u to vreme je mogao da kupi dva stana za njega i da sad bude gazda ali on nije :D
Korisnikov avatar
Sale NS

Postod Vlad » Ned Nov 04, 2012 7:50 am

dedica namazan,video da ste ozbiljni pa sad hoce vise love,satro zao mu je.
Korisnikov avatar
Vlad

Pridružio se: Sub Nov 03, 2012 8:08 pm
Oldtajmer:

Postod Sale NS » Pon Nov 05, 2012 4:56 pm

Dogovor je pao izgleda da ga sutra teramo :D
Korisnikov avatar
Sale NS

Postod Danilo » Pon Nov 05, 2012 7:28 pm

Bolje da je onda kupio ta dva stana nego sto pod stare dane skrnavi oldtajmere plinom...
Korisnikov avatar
Danilo

Pridružio se: Sub Sep 04, 2010 9:52 pm
Oldtajmer:

Postod Sale NS » Uto Nov 06, 2012 8:19 pm

Citaj malo,nisi u toku ali u opste,sta skrnavi sa plinom??? To nije taj auto,ovaj beli nema plin i sve je fabricko na njemu.
Korisnikov avatar
Sale NS

Postod Danilo » Uto Nov 06, 2012 8:43 pm

onda sam se pogubio, koji je auto kupio tvoj drug, beli ili ovaj metalik?
Korisnikov avatar
Danilo

Pridružio se: Sub Sep 04, 2010 9:52 pm
Oldtajmer:

Postod stranac u noci » Uto Nov 06, 2012 8:53 pm

Ne potcenjujem prvog bmw-a, ali ja bih pre uzeo belog, ako je stanje takvo kao sto kazes. Nekako mi "oldtajmerskije" izgleda. Ali ipak sam ja samo dokoni streber prezauzet internetom te se, u tom smislu, ne obazirite na moje misljenje jer ipak vi treba da izbrojite pare... :silent: :)
Samo mene slusaj i daleko ces dogurati!
Inzinjer za oblikovanje kupaca i proizvodnju novih potreba.
Korisnikov avatar
stranac u noci

Pridružio se: Ned Okt 07, 2012 1:00 pm
Oldtajmer:

Povratak na Offtopic