[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - pozdrav svima

pozdrav svima

pozdrav svima

Postod Nikola011 » Čet Dec 13, 2018 2:41 pm

Posle mnogo razmisljanja i posle mnogo izgubljenih para kupovinom novih BMW-a, odlucio sam da kupim sebi jedan (ne za svakodnevnu upotrebu, vec za uzivanje i povremenu voznju) stri primerak. Nije bilo puno razmisljanja o tome koji model me zanima.. Moj izbor za ceo zivot od kada sam dobio njega kao prvu auto igracku koje se secam, je BMW E9 3.0 CS/i.. Pored toga sto mi je prva ljubav, meni je daleko najlepsi model koji je napravljen..

S obzirom da ne mogu da se pohvalim da sam osoba koja ima iskustva sa oldtimerima, zanima me vas misljenje, sta je bitno.. Da li je bolje da kupim restauriran primerak ili da ga "ja" sredjujem. Ako neko ima pametan savet ili iskustvo...bio bih zahvalan da ga podeli sa mnom. Takodje, ako neko ima ili zna gde ima da se prodaje takav primerak..castio bih.
Korisnikov avatar
Nikola011

Pridružio se: Ned Nov 18, 2018 11:05 pm
Oldtajmer:

Re: pozdrav svima

Postod petkovicko » Sre Dec 19, 2018 5:04 pm

i ja sam odskoro vlasnik jednog oldtajmera, koji sam restaurirao...smatram da kada se radi o izboru kupiti gotovo ili srediti... ja sam uvek za srediti... jer placa se i jedno i drugo... ali kad se sredjuje zna se sta se placa...prosao sam trnovit put od trule sasije do top izgleda ali se ne kajem...ljudi koji su radili na njemu su toliko i iskusni i dobri pa se tako i prodruzismo...tako da smatram ako zivaca imas da je bolje da ga restauriras
Korisnikov avatar
petkovicko

Pridružio se: Sre Dec 19, 2018 4:37 pm
Oldtajmer:

Postod Nikola011 » Sre Dec 19, 2018 6:50 pm

A koji auto ste uzeli, ako nije tajna?
Korisnikov avatar
Nikola011

Oldtajmer:

Postod petkovicko » Sre Dec 19, 2018 11:43 pm

vw T3
Korisnikov avatar
petkovicko

Pridružio se: Sre Dec 19, 2018 4:37 pm
Oldtajmer:

Postod VladanD » Sub Jan 19, 2019 8:19 pm

Kupis sredjen preko sednes i vozis to je moj savet .
Srbija nije zemlja za sredjivanje automobila ,
Ako nisi pored majstora 24/7 ako delovi nisu kpljeni novi preko pa ugradjivani nego se nesto pravi budzi nije to to .
Opet majstori ovde traze da placas kao preko a oni rade sporo da sporije nemoze pa izguibis i zivce i pare i na kraju potrosis iste pare ako ne i vise a vozis se tek posle par godina .
Ja pricam iz licnog iskustva . Nisam u zemlji i onda je moj auto poslednji kada treba da se radi a prvi kada treba da se naplati .
Korisnikov avatar
VladanD

Pridružio se: Sre Jun 29, 2011 3:29 pm
Oldtajmer:

Postod VladanD » Sub Jan 19, 2019 8:19 pm

Da dodam nije kao preko da imaju rok kada platis pa lepo ako ne zavrsi on tebi plati i nema nerviranja.
Korisnikov avatar
VladanD

Pridružio se: Sre Jun 29, 2011 3:29 pm
Oldtajmer:

Postod Nikola011 » Sub Jan 19, 2019 8:22 pm

Jasno..mislim da cu prvo da odradim pretragu po internetu, pa u obilazak pre nego sto donesem odluku
Korisnikov avatar
Nikola011

Oldtajmer:

Povratak na Predstavljanje članova