[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - pozdrav svima

pozdrav svima

pozdrav svima

Postod petkovicko » Sre Dec 19, 2018 4:47 pm

pozz svima... od skoro sam vlasnik jednog oldtajmera, koji jos nije postao pravi oldtajmer... radi se o vw T3 kombiju, koji sam kupio kao poprilicnu olupinu, ali uz pomoc dobre ekipe majstora uspeo sam da ga vratim u zivot...igrao sam se sa mehanicarom, sa limaro, sa autotapetarom, i napravili smo jedan obican/odlican auto koji izgleda kao da je sad izasao iz fabrike...inace sam iz okoline Panceva...sad bih polako voleo da prikupim informacije gde i koji skup se posecuje pa da se eventualno druzimo... inace ime mi je Petar... pozzz svima
Korisnikov avatar
petkovicko

Pridružio se: Sre Dec 19, 2018 4:37 pm
Oldtajmer:

Povratak na Predstavljanje članova