[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - Camaro 76 (u yu papirima je 78)

Camaro 76 (u yu papirima je 78)

Camaro 76 (u yu papirima je 78)

Postod Amigaboy » Ned Nov 27, 2011 6:04 pm

daklem redom : ovo je cjelokupna tema o jednom popravku vozila (nije nikakva restauracija , vec opravka vozila u staroj radioni mog oca)... Moj otac stalno trazi neke nove zabave... Ovo vozilo je cisto produkt zadovoljstva i slobodnog vremena... od kad je dosao na nase dvoriste (8 mjesec) nije radjen do 10-og zbog cekanja dijelova.. sve slike su kronoloski poredane , al idu redom :)
Korisnikov avatar
Amigaboy

Pridružio se: Uto Apr 05, 2011 3:06 pm
Oldtajmer:

Re: Camaro 76 (u yu papirima je 78)

Postod Amigaboy » Ned Nov 27, 2011 6:05 pm

Uglavnom , posto moj stari i ja smo uglavnom radili fordove, ovo je bila dobrodosla zamjena..kopirat cu kompletni do sada log toga sto smo radili..pa nece imat puno smisla, al da vidite :)
evo slika:
Prvo otkop :)
Slika
sofer:
Slika

krov :
Slika

ekipa :
Slika
vidi se da je sve tu :
Slika
fino garazirano :
Slika

tvrdi ovjes :
Slika
servo volan :
Slika

dodatna oprema :
Slika
board computer :
Slika
dodaci :
Slika
spusten do jaja :
Slika
vrhunska zvucna izolacija :
Slika
Hauba koju NE TREBA RADITI :
Slika
HP EXPRESS pakiranje :
Slika
ovaj ima i firewall :
Slika
na putu prema dolje :
Slika
dosao je doma... prvo ga je bager spustio na zemlju :
Slika
jos auta :
Slika

Slika
peskaren vezni i blatibrani :
Slika

Slika
obrusen i ociscen fleksom i onom ogromnom celicnom cetkom , te temeljiran :
Slika
stavili branik gore skupa s dijelom sasije , da vidimo jel lici na auto :D
Slika
ocistio sasiju , rastavio i polakirao :
Slika
Slika
vezni :
Slika
sve skupa :
Slika
Slika
Approved by MICO :
Slika

Povarili smo prednje blatobrane, ocistio sam haubu , i to sve je namontirano :

Slika
Slika
A sad malo o trulosti :
Slika
Slika
Slika
Prednja maska...sto je ostalo od nje :
Slika
bits and pieces...
Slika
probalo se polirati malo branik , dsa se naucimo za zadnji :)
Slika
ovo moram dat pjeskariti.. al u vrbovcu se cijepa PREVISE.
Slika
ovo sve sam dobio na dar :)
Slika
novi frednji federi :)
Slika
glavni kocioni cilindar i servo ... ruzina daje rustikalni look xD
na dar sam dobio jos : blatobrane, haubu i vrata s staklim a, kvakama i lajsnama xD
Slika
prednji vezni se ocistio , premazao nitrom da se makne prasina i sitna mjesta i voila :
Slika
U ponedjeljak stize njuska , maske , krom rubovi , onda ide sredjivanje rubnjaka , podnica i limarijski je gotov xD :)

evo mali update...

ovo je dio od ventilacije..nakon ohoho godna kak ti izgleda xD

Slika

lim od kilera uredjen :

Slika

hrdjavi kromovi :

Slika

ispolirano do jajceka xD

Slika

dosla njuska, malo se ispigala prilikom transporta xD

Slika

kak to izgleda na autu :

Slika

Slika

sto se tice motora... ili v6 iz forda s automatikom i injectionom , ili negdi naci gm v8..sto je nemogucije , al vidit cemo....

stigla nova vrata :

Slika

stakla od njih :)

Slika

krenuo se raditi ovjes...

Slika

Slika

Slika

Napravljeni federi po specifikacijama za modificirani 78-81 camaro s ls6 aluminijskim motorom (Laksi motor od tvornickog) .

Slika

to ovako izgleda, disk nek je trul , bude se skurio od kocenja xD

Slika

Pomocni volan..treba ga ocistiti , urediti itd...

Slika

kak je to zgledalo prije :

Slika

sad to vec izgleda ko auto...

Slika

sutra srediti felge, navuci dvije white wallke kaj imam doma 14-ice, i spustiti prednji kraj auta, i onda dici nekih metar i pol zadnji dio , da slozim nosace feder plata i da mogu zadnji diferencijal i most ugraditi...

krenulo se opet malo...

skinuli smo preostale tri felge od lincolna , i dvije od camar,a dali ih ocisitti i prelakirati...usproedbe radi , lincoln ima 15 cola , i 6 jota , a camaro 14 cola i 7 jota :

Slika

Polakirano :

Slika

rezervna se nije rastavljala , nju smo vise radi fore malo osmirglali , pa malo cetkali , pa malo vodom brusili , pa polakirali..jedina orginal guma koja ne pusta....

camaro konacno ima kotace..makar samo prednje :)

Slika

i detalj ovjesa..ostal ajos skinuti torziona opruga, nju srediti , sloziti vijke i gumice za nju i vilicu i GOTOVO s prednjim ovjesom :)
:)

Slika

dobili smo hrpicu dijelova.... distance , felge alu , gume cobra , dijelove motora itd..sve s smeca, al dobro je , dobro!!!!

Slika

Slika

kocioni cilindar i servo :

Slika

rastavljeni :

Slika

slozeni , ocisceni i polakirani te zapeceni :

Slika

slaganje razbijenog i razderanog rezervara :

Slika

uredjen :

Slika

armatura je godinama trulila na polju :

pa smo krenuli sredjivat:

kontrola ventilacije :

Slika

raspadnuta armatura :

Slika

armatura koja se slaze i malce cisti :

Slika

siva vratasca od pretinca za rukavice :

Slika

metalni dijelovi armature su zahrdjali , pa smo ih ocistili i polakirali :

Slika

i na kraju tako to izgleda :)

Slika

Slika

plata koja drzi differencijal :

Slika

Imamo samo jednu ,dali smo drugu raditi , vec cekamo mjesec i pol , nabavili smo orginalni LSD diff s Z28 , d ane mormao pripasivat ovaj diff , koji je s caprice.

radilo se ... malo sitnice :

Slika

KONACNO...DOSAO JE TAJ DAN...

Pogodite koji je Plate holder radjen xD

Slika

pa lakiranje i sastavljanje :

Slika

Slika

auto visok ko dikobraz xD

Slika

trul takodjer (Zadnji vezni lim )

Slika

Bunker apsolutno zdrav :)

Slika

A pillar je tak truo da se odvojio od karoserije..to je trebalo odmah sanirati :

Slika

STIGLE PODNICE :

Slika

Usporedba : TRULO-ZDRAVO

Slika

I autic konacno u radioni..sad se moze krenut... kad bi bar bilo hladno , uzitak je variti dok ej hlando , ne treba centralno uopce XD... kroz mjesec dana bi trebao biti prevaren i pripremljen xD ovo je odokativna procjena...

Slika

radi se..stiglo nesto novo , radila se limarija :

Slika

Slika

stigli dijelovi za kikiriki :

5.7 motor i TH400 getribce ...

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

i mozda most valuable resource :

Slika

ima da citam lektiru xD

idemo dalje...

isao sam komplet rastaviti camaro , da ostane samo sasija , ovjes i karoserija :

ovo sam nasao :

Slika

gnijezdo u ventilaciji :)

Slika

cijev volana , to jest vodilica cijevi OCITO nije origigi.

stari radi dio podnice od suvozaca :

Slika

Slika

isoa sam vidis ta je sa sarafima od motora , jer mi trebaju vijci od kartera getribe i da malo otkrijem kud sta ide... pa sam imao sta za vidit :

Slika

ovo bi bili vijci deklova i kartera od motora :

Slika

da sastavim getribu , morao sam ovo ocistiti :

Slika

i to ovak :) malo nitra , pa malo benge i ispiran filter s spricom i cist ko suza :

Slika

ocistio sam sve metalne dijelice koji ce ici u crno , pa ih polakirao :

Slika

torque converter sam ocistio iznutra od ulja , podmazao osovinicu koja ide u getribu i stavio ju unutra... slozio sam plasticnu cijev napuknutu koja vodi od filtera do kucista getribe, sve zajedno sastavio i mir :

Slika

poslije sma ocistio kuciste getribe i spremio ju na suho u garazu , dok ne sredim motor i spojim to dvoje i stavim u camaro...

Ako se s limarijom ovako nastavi , limarijski je camaro gotov do sredine iduceg tjedna...

ubili smo hrdju s vijaka :

Slika

Slika

Slika

Slika

sarafi su brzo dobivali onu zelenu patinu , pa je malo wd 40 i kontakt spreja to sve podmazalo ,d ane hrdja i da sarafi budu ko novi dok se stavljaju :)

sto se tie lima , to ovak ide :

stari priprema lim za varenje :

Slika

ovako to izgleda povareno xD

Slika

iradjena rucno prednja podnica :

Slika

za danas , cist dost :)

danas smo skoro nista radili , pripremali smo capria za lakiranje (Onog zelenog)....

al su dosli darovi :)

Slika

Slika

TM-274 Specs:
Hydraulic.
Net lift .373 int./.410 ex.
Duration @0.050 189 in./ 202 ex.
Lobe center 102 in./116 ex
Timing @0.050;
Intake - opens 9 ATDC, closes 18 BTDC.
Exhaust - opens 37 BTDC closes 15 BTDC.

Slika

stajalo kod susjeda (Onaj vlasnik 80` camara) u garazi , pa poklonio , divi se da to radimo xD

i dosao set za ukucavanje oznaka na lim :)

radilo se dalje....

skinuo sam sve moguce limice s poda (Cisto da skuzim da dan kasnije mi je opet ostalo limica posarafljenih po podu -.-) i ocistih ih i polakirah..odmah ocistio i dekl lanca i ocistio i lakirao njega.

Slika

Slika

Slika

Slika

krenuh malo raditi limariju kad ono xD

Slika

kad sam presao preko popikanog lima itd sam sve ocistio roto cetkomi spricnuo temeljnom :

Slika

skinuh zadnji branik (Cijelih cca 80 kg branika)

Slika

i krenuh cistiti i olaksavat vozilo... cca PUNO BLATA:

Slika

Slika

i onda iz rupe ispadne ovo xD

Slika

za ovih par dana dost..sutra : prag rijesiti , i lower quater... i to je to za ovaj tjedan :)

stari kontrolira varove...(Naravno da necu staviti sve slike , di je on isao "ispravljat" di sam ja vario xD :)

Slika

na kraju dana desna strana povarena... obruseni varovi , potucano babicama za liniju... i sad malo cekanja... do sutra xD

idemo dalje..... auto je povaren izvana , ostali su pragovi i sasija..nazalost, sasija i njen desni krak je bio PRETRUL da se spasi..pa smo krenuli ovak :

ovo je krak sasije xD

Slika

ovo je dio kroz koji ide sajla od rucne :

Slika

Bits and pieces sa zadnjeg dijela :

Slika

niti lijeva strana nije nesto predivna... auto je varen s co2, i nije rezan, vec samo gore pikan... p aispada ona star a:

it is like onions..it gots layers xD

Slika

and dirt..lots of it xD

Slika

ako bog da, u petak auto je u temeljnoj , diht masi i zastiti... sto podrazumjeva d aje povaren...punim varom.. debelim limom (Hauba od dacie i kucist akompjutera su koristena u minimalnim kolicinama xD) :)

radilo se i danas... uglavnom stari , nest je nabrijan , dok sam ja izgubio volju , nakon kaj sam obrusio kit i skinuo limove popikane s co2 aparatom s veznog lima -.-

Slika

sasija izgleda ovak :

Slika

ima jos par varova , al je povarena..sljedeci korak , brusenje varova, temeljna , diht masa i spricanje zastite...

sredio sam i sitnice koje su ostale..par gumenih branika , nosace rucne, cijelu instalaciju od kocnica i goriva..pocistio rotacijskom cetko m , nasao par rupa , harklotali to i prelakirao to ....

Slika

stari u akciji :

Slika

slozili smo i njusku koju je vlade prodao mi... bila je rasparana na par mjesti , dost jako , i netko je s zakovicama ju slagao , a posto je gumana bazi smole , ne moze se s njom bas nist :(... pa sam sve ocistio , obrusio i ovako prvo ucvrstio :

Slika

s lijeve strane njuske je totalni raspasoj..iznutra je armirano s ovim :

Slika

izvana to s lijeve strane izgleda ovako :

Slika

sad na to armatur kit, pa brusenje , pa nitro kit, pa brusenje i onda filler i to je to.. nadam se da me nitko nece pogoditi xD

za danas dost...

ajmo malo nastavak :

Posto smo kronicno svorc (jer smo sve moguce pare ulozili u zavrsetak capri-a XL , u neke dijelov eza camaro , nemamo vise acitilena za zavarivanje plinsko...pa smo poceli raditi sitnice oko pripreme :

Slika

zadnja hauba je katastroficno pocela rdjati , pa sam ju krenuo cistiti :

Slika

izrezah strule dijelove i cistio iznutra hrdju :

Slika

i onda sma isao malo vjezbat co2 xD i takl , ovo ono xD

Slika

sad par dana stediti za : vucnu sluzbu za capri , za bocu punu plina itd... a i treba nest jest i pit u medjuvremenu xD

i tako... u medjuvremenu se radilo.. .ja sam haubu rijesio kod frenda s co2, i lagano pripremio iznutra....

Slika

blatobrane koje smo dobili , sam brijao da su u odlicnom stanju..BUT WAIT...nisu..desni je bio razbijen..lik je stavio brat bratu 6 mm kita na bok..koji je popucao jer ga je kitao direkt na orginalnu boju xD
i rub je razbijen takodjer....

Slika

izravnan ...tak tak :

Slika

kak to izgleda dok se skine PUNO kita s blčatobrana i jos se i zakita da se dobije ravnina...

Slika

i jedna s boka...

Slika

idemo dalje...

ovo je bila cini mi se zadnja rupa na karoseriji , koja se vidla :

Slika

Slika

iscrtao sam taj kut na desnoj strani :

Slika

precrtao to na lim :

Slika

malo pigao :

Slika

pa malo pripasao :

Slika

pa zavario xD

Slika

i slika auta..povarenog, malo pospricanog s temeljnom odozdola :

Slika

sad skupljanje para..treba kila temeljne, kila fillera , litra nitra , 6 tuba zastite... daj boze da mi uleti neki poslic ovaj tjedna da to zaradim <3 :)

ovako izgleda sada :) mic po mic ....

Slika

jedva cekam da napunim i ovu rupetinu xD

Slika

dosao opet gospodin vlasnik camara , kojem smo sredjivali motor iz njemacke i opet dofurao par poklona XD

orginal pumpa serva :

Slika

alternator :

Slika

lim izmedju haube zadnje i karoserije , prevaren i ceka kitanje :

Slika

tapecirunzi bocni , koji cekaju bolja financijska vremena da se zavrse :)

Slika

i konacno , VELIKO EPIC HVALA VLADE za ove dijelove :)

klipovi od 350 corvette motora :

Slika

stup volana :

Slika

i radi se..sutra je prekitan do kraja i ovaj lim i camaro..onda cemo pricekati poslije svih svetih ,pa filler i temeljna ionda rock and roll.. lakirnaje firewalla , sastavljanje motora i getribe i ugradnja...nakon tog lakiranje auta i sastavljanje...

ceka filler....

Slika

i ovo pobogu... ima tko kakvu sliku kak ovo mora izgledat? a ne ovak???

Slika

I nova knjiga :

1979-1980 passenger car service manual (includes x,a,s and f type vehicles ):)

Slika

radi se...

rastavljeni retrovizori i neke sitnice :

Slika

Slika

Auto u filleru....

Slika

Slika

nest se sitno napravilo :)

Boja (2k acryl -FORD USA red E5)

Slika

Stari jos brusucka....

Slika

Oso auto ca...

Slika

Vratio se auto :) .....

Slika

Cale pozira :)

Slika

Cura pozira :)

Slika

i kak to jel izgleda xD

Slika

bijele crte po rubu karoserije (YANKO SC Stencils) i to je to .
Korisnikov avatar
Amigaboy

Oldtajmer:

Postod Kiki » Ned Nov 27, 2011 7:32 pm

Uzivanje je ovo gledati.Svaka cast i samo napred! :clap:
Korisnikov avatar
Kiki

Pridružio se: Pon Apr 13, 2009 3:05 pm

Postod svemirko » Ned Nov 27, 2011 8:22 pm

ja mislio da sredjujem auto ali vi ste ga bukvalno napravili :)
Korisnikov avatar
svemirko

Pridružio se: Pon Feb 01, 2010 2:28 pm

Postod stalker92 » Ned Nov 27, 2011 8:30 pm

Jos jedan izvadjen iz mrtvih, svaka cast! 8-) :thumbup:
Korisnikov avatar
stalker92

Pridružio se: Ned Apr 12, 2009 8:56 am
Oldtajmer:

Postod Taunus 17m » Ned Nov 27, 2011 8:41 pm

Kakvu su trulez ljudi popravljali ovo je nista ...
Amiga ulijenili ste se , birate lakse poslove cccc... :lol: :lol: :lol:
Salim se , samo napred.
Korisnikov avatar
Taunus 17m

Pridružio se: Sub Mar 13, 2010 11:22 pm
Oldtajmer:

Postod bzuva » Ned Nov 27, 2011 8:54 pm

Da, da, to je ta tema! Svaka cast jos jednom!
Korisnikov avatar
bzuva

Pridružio se: Ned Okt 25, 2009 1:21 pm
Oldtajmer:

Postod Gligi » Ned Nov 27, 2011 9:23 pm

I ja sam bio odusevljen sa ovom temom kada sam je prvi put video, svaka cast, samo napred :thumbup:
Korisnikov avatar
Gligi

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 10:41 pm

Postod presvjetli » Pon Nov 28, 2011 12:38 am

:thumbup:
ako neces kao saraf-ices kao ekser!
Korisnikov avatar
presvjetli

Pridružio se: Ned Okt 11, 2009 11:42 pm
Oldtajmer:

Postod Amigaboy » Sre Dec 07, 2011 7:34 pm

Dugo nisam tipkao ,uglavnom jer sam skupljao pare za dijelove / narucivao a i imam nekih drugih preokupacija trenutno...

djelovi karoserije su polakirani:

Slika

Slika

clipovi za lajsne oko sajbi :

Slika

ogledala sastavljena :

Slika

nasao sam na suvozacevu plastiku od retrovizora :

Slika

Slika

vozaceva strana ugradjena :

Slika

Slika

dijelovi koji su bili u camaru prilikom iskopavanja sam isao ocistiti i pripremiti za ugradnju :

Slika

kocnica : prije :

Slika

ocisceno :

Slika

Polakirano:

Slika

kocnica poslije :

Slika
Korisnikov avatar
Amigaboy

Oldtajmer:

Postod bzuva » Sre Dec 07, 2011 7:54 pm

Ako za ovo govoris da je samo opravka, kako li po tvojim merilima izgleda puna restauracija? :D
Korisnikov avatar
bzuva

Oldtajmer:

Postod Amigaboy » Sre Dec 07, 2011 9:25 pm

Korisnikov avatar
Amigaboy

Oldtajmer:

Postod Amigaboy » Pon Dec 12, 2011 4:05 pm

dalje se radilo...

zaklopka ventilacije :

Slika

rastavljena :

Slika

ljepljena guma za lim :

Slika

kak to izgleda u jednom komadu :

Slika

radjene mulde :

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

kak to izgleda gore :

Slika

Slika
Korisnikov avatar
Amigaboy

Oldtajmer:

Postod Amigaboy » Pon Jan 09, 2012 8:19 am

dosli neki djelovi :

set dihtunga za 350 motor = 210 kn U hrvatsku...al kompletan set..od gumica za ventile do svih semeringa..vicxtor reinz..ne kuzim..za europske aute victor reinz radi dihtunge u turskoj , a za ovaj chevy made in austria???

Slika

radilo se... krenimo od zadnjeg branika koj je TRULLL.....i pun blata :

Slika

Slika

celicne dijelove sam stavio u solnu kiselin da ih iznutra izjede kiselina...

pa se desilo ovo...otpala hrdja :

Slika

ovdje sam prao kederod branika...xD

Slika

lajsne interijera uredio i polakirao skupa s armarurom branika :

Slika

Slika

krenuh polirati branik :)

Slika

ovo je prva ruka..nadjite refleksiju xD

dosle tiple za side moldings...pa sam mam i to stravio xD

Slika

Slika

cistim lagano dijelove motora, jer cekam da dodju dijelovi koji fal e,d a se motor sredi i ugradi :

karter iz kiseline...

Slika

blok motora, s desne novi lageri :

Slika

Branik gore :

Slika

sjaji se ko pesja jajca xD

karter ociscen...

Usporedba ciscenje cetkom (lijeva strana) - kiselinom (desna strana) :

Slika

Slika

Polakiran :

Slika

Nasao sam nest :)

Slika

yay yay yay :) sad jos to ocisiti (Cistio sam samo dio di se lijepi , dalje mi se nije dalo xD

nosaci motora....80 kn komad...

Slika

nakon skoro mjesec dana ne rada , u tjedan dana se sve nadoknadilo..jos da imam djelova, jos bi se vise :)
Korisnikov avatar
Amigaboy

Oldtajmer:

Postod goxy » Pon Jan 09, 2012 8:49 pm

Uzivao sam citajuci ovu temu,jedva cekam nove radove :clap:
Korisnikov avatar
goxy

Pridružio se: Pon Nov 09, 2009 9:09 am
Oldtajmer:

Postod tmi004 » Uto Jan 10, 2012 7:24 pm

Ma svaka cast
Majstori ste, nema sta!
Samo pohvale,da nas je barem vise ovakvih?
Samo napred
Korisnikov avatar
tmi004

Pridružio se: Sre Nov 02, 2011 1:43 pm
Oldtajmer:

Postod alexxx » Sre Jan 11, 2012 12:40 am

Svaka cast, mislio sam da od tog lima nikad nece biti auto, ali ste me demantovali, BRAVOOO
Korisnikov avatar
alexxx

Pridružio se: Čet Mar 24, 2011 10:02 pm
Oldtajmer:

Postod American_V8 » Sre Jan 11, 2012 12:44 am

ma pogledaj druge projekte ovog covjeka, ovo je mala maca sta su oni sve radili :D
stvarno svaka cast, brzina+kvalitet to se trazi :thumbup:
Korisnikov avatar
American_V8

Pridružio se: Čet Apr 22, 2010 4:49 pm

Postod Amigaboy » Sre Jan 25, 2012 7:58 pm

Ima jos!!!!

doslo iz amerike , zemlje divne xD emblemi !!!

Slika

odmah sam ih nahitao :

Slika

i trazim kedere za prozore po ebayu , svukud da sto jeftinije prodjem kad ono , idem procekirat elektricne podizace sta mi covjek dao s camarom kad ono :

NO THEY DIDN`T xD

Slika

Kederi u oke stanju , neispucani ,samo malo zeleni od mahovine i godina kise xD lezali u autu ... sad ih ocisiti deterdjenotm , premazat acetonom i kremom za ruke i to je to... SO MUCH WIN xD

i da , elektricni podizaci..nadam se da pasu ...

Slika

Daklem , da provucem struju za elektricne podizace trebam gumenu harmoniku izmedju stupa i vrata....

ona je izgledala ovako :

Slika

nakon ciscenja ovako :)

Slika

elektricni podizac:

Slika

ovaj jedan keder/lajsna mi fale :

Slika

vozaceva vrata sastavljena izvana :

Slika

iznutra da se relativno vidi unutrasnjost i mehanika podizaca suvozacevog :

Slika

Slika

doslo mi neki dijelovi...
lajsna za vrata koja mi je falila i HVALA NAJLJEPSE TKO GOD DA MI JE POSLAO KLIPNJACU IZ SPLITA (Ne pise posiljatelj ,al na zigu je Split)...

Slika

Konacno sam nabavio i chrome lak za lakiranje..skup je onak...BRUTALNO...

al dobro... prvo i osnovno su rekli da priprema mora biti ko staklo da ima chrom eefekt...

YEAH RIGHT , AMIGA ZNA najbolje xD

prvo stanje prije i izgled "pripreme"

Slika

Slika

Slika

Slika

i zavrsni rezultat :

PREJEBENO IZGLEDA UZIVO...

Slika

treba se kao susiti tjedan dana na sobnoj temperaturi da bude neosjetljivo na vanjske utjecaje ...kao... na dodir se nist nije skidalo , sad cu na nju zaboraviti par dana iznad radijatora xD

instalirana maska :)

Slika

krenuo sam raditi oko mjenjaca.... nisam limariju upce radio oko mjenjaca, jer nisam znao sto sve moram izrezat....

ovako je izgledalo :

Slika

krenulo se u skidanje :

Slika

ovo je dolje :

Slika

ovo je visak xD xD

Slika

zavrsni rezultat :

Slika

ovo sam danas dobio djabe...na dar .FAKJEA

glava volana i znakovi :)

Slika
Korisnikov avatar
Amigaboy

Oldtajmer:

Postod Amigaboy » Čet Jan 26, 2012 2:33 pm

isao sam malo cetkom ocistiti glavu volana kad ono : tvrnicka boja plava..woot woot

Slika

nakon pranja i ciscenja i sveg :

Slika

osovina volana je zahrdjala i zastekala , u slucaju sudara ulazi jedan dio u drugi...to je zastekalo :

Slika

i zavrsne fotke :

Slika

Slika

fakjea .I LIKE!
Korisnikov avatar
Amigaboy

Oldtajmer:

Postod bzuva » Čet Jan 26, 2012 2:53 pm

Lepo je videti da napreduje Camaro, svaka cast po ko zna koji put!
Korisnikov avatar
bzuva

Oldtajmer:

Postod raketa » Čet Jan 26, 2012 3:10 pm

Lavovski posao!Svaka cast! :clap:
www.sajsiga.ba
Korisnikov avatar
raketa

Pridružio se: Pon Jan 16, 2012 1:54 pm
Oldtajmer:

Postod taxista » Čet Jan 26, 2012 3:23 pm

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Korisnikov avatar
taxista

Pridružio se: Pon Jan 23, 2012 2:07 pm
Oldtajmer:

Postod Battaca » Čet Jan 26, 2012 4:15 pm

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Korisnikov avatar
Battaca

Pridružio se: Sre Nov 17, 2010 8:47 pm
Oldtajmer:

Postod Amigaboy » Uto Feb 07, 2012 1:36 pm

dosadno je ovih dva dana.... snijeg pada, u radioni nema posla , capri je gotovo tehnicki ispravan (jos fale chrome brisaci) i to je to...
Pa sam isao malo u snijeg raditi camaro....

ovako je to izgledalo :

Slika

Slika

nisam mogao nigdi nabaviti drip rails 8A da ne traze ili GROOOOpara za shipping ili groooo para za lajsnice...pa sam u pravom smjeru kupio plasticne

drip railove... DOSLOVCE IZGLEDAJU TVORNICKI :|

ovako izgleda staklo postavljeno , s kederima , lajsnama i svim :

Slika

i detalj lajsne i kedera :

Slika

slike su uzas, crkao mi fotic..to cemo rijesiti ....
Korisnikov avatar
Amigaboy

Oldtajmer:

Sledeća

Povratak na Automobili članova