[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - Ascona b 12s (1978)

Ascona b 12s (1978)

Ascona b 12s (1978)

Postod zeljkoba » Pet Sep 18, 2015 11:55 am

Zdravo,

Ukratko, od neki dan kod mene je Ascona iz naslova, otac vise nije u stanju da je vozi.
Ja ne znam sta bih sa njom, vozicu je sigurno dok je registrovana a to je do 29.12.2015.
Navikavam se na taj auto i mogu reci da lepo ide, sto bi rekli "pliva" na putu.
Estetski mi nije dopadljiva, farbanje bi to resilo, ne znam ni da li bi se isplatilo a nisam nesto ni pri parama.
Mogla bi da ide i na prodaju, ali ono sto mi je problem, nemam pojma koliko vredi i koliko da trazim, nadam se da ce mi neko iskusniji pomoci.
Inace moj otac je bio drugi vlasnik, auto ima i servisnu knjigu (vodjena do 65.000) na satu je sad cini mi se 20300km, imam i tehnicku knjigu koja se dobija uz auto.
Unutra je dosta dobro ocuvana i koliko mi rekose na autu je sve originalno , fabricki.
Toliko za sad, ako nekog nesto vise interesuje , pitajte slobodno.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Pozdrav, Zeljko
Korisnikov avatar
zeljkoba

Pridružio se: Pet Sep 18, 2015 10:13 am
Oldtajmer:

Povratak na Automobili članova