Automobili u razmeri (Matična tema)

Re: Automobili u razmeri

Postod . . . » Čet Jul 08, 2010 1:19 am

Obelix je napisao:
. . . je napisao:
Obelix je napisao:Toooo ti pricam, klasika, toooo Peeerrrooooo :thumbup: :thumbup:

Slika

:thumbup: Lepo deluje ovaj, za slike necu nista da kazem znam da ces se ih uraditi super :)

To je najbrzi sedan 70-tih godina, 6.3, V8, motor koriscen i za MB 600... Mozes da zamislis grdosiju koja pegla ko od sale 200km/h?

Dobar je :) Ja cu mozda jednog dana ubaciti obe 600 jer mi izgledaju impresivno i aristokratski, vreme dok jos seljaci nisu posedali u njih. . .
Korisnikov avatar
. . .

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 9:21 pm

Postod gizmo » Čet Jul 08, 2010 7:25 am

E sad ste me zagolicali, kad se vratim s mora naručit ću

Slika

ima Sparkov crni, Minichamps srebrni i Sparkov metalik plavi

i najvjerojatnije ovakvog kakvog sam vozikao

Slika

ima Minichamps sivi metalik i plavi :clap:
Korisnikov avatar
gizmo

Pridružio se: Pon Maj 17, 2010 8:45 pm
Oldtajmer: OPEL Vectra C, 2005, metalik crna 5 vrata

Postod TRIO_driver » Čet Jul 08, 2010 9:49 am

Manite se nemackih kanti, ovde ima lepih stvari, prosto ne znam koju bi prvo kupio... :)

http://www.honda-srbija.rs/code/navigat ... 51&CatId=5

Cekam da mi jave cene, ja to mogu preko racuna, i jos imam rabat, hahahahahha... :)
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver

Pridružio se: Ned Feb 14, 2010 7:45 pm
Oldtajmer: Mazda 1500 De Luxe '69
Honda Civic '78
Toyota Crown '68

Postod Obelix » Čet Jul 08, 2010 9:57 am

TRIO_driver je napisao:Manite se nemackih kanti, ovde ima lepih stvari, prosto ne znam koju bi prvo kupio... :)

Cekam da mi jave cene, ja to mogu preko racuna, i jos imam rabat, hahahahahha... :)

O cemu ti pricas? Nabasao si na par Honda modela u salonu, pa odjednom znas sta su automobili, a sta kante.... :lol:

Ako ne znas, koju ces prvo??? Onda kupi sve :idea:
Korisnikov avatar
Obelix

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 9:20 pm
Oldtajmer: AIR MAX (90)

Postod Obelix » Čet Jul 08, 2010 10:05 am

Mada si u pravu.... Mercedes i BMW ipak ne proizvode ovakve munje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Slika
Korisnikov avatar
Obelix

Postod gizmo » Čet Jul 08, 2010 10:14 am

A šta ću kad sam slab na trokrake zvijezde, ali imam ja i japanaca

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

a bit će ih još :clap:
Korisnikov avatar
gizmo

Pridružio se: Pon Maj 17, 2010 8:45 pm
Oldtajmer: OPEL Vectra C, 2005, metalik crna 5 vrata

Postod goranp » Čet Jul 08, 2010 11:14 am

TRIO_driver je napisao:Manite se nemackih kanti, ovde ima lepih stvari, prosto ne znam koju bi prvo kupio... :)

Cene su od 22-45 Evra kom
Korisnikov avatar
goranp

Pridružio se: Uto Apr 06, 2010 12:30 pm

Postod Pera Fitilj » Čet Jul 08, 2010 12:19 pm

Slika

Evo jedan dugo öekani model
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 10:19 pm

Postod Pera Fitilj » Čet Jul 08, 2010 12:24 pm

Slika

@ obelix hajde pogodi čiji su.
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Postod TRIO_driver » Čet Jul 08, 2010 12:24 pm

Obelix je napisao:

O cemu ti pricas? Nabasao si na par Honda modela u salonu, pa odjednom znas sta su automobili, a sta kante.... :lol:

Vidi, jednu stvar treba da znas o meni, a to je da ja ne volim nemacka vozila ni pod razno, i za mene je svaki od njih kanta. Drugo, ja se igram sa velikim i pravim automobila, tako da je ovde receno u kontekstu da moze da se i u Srbiji uzmu japanska vozila u srazmeri, a ne kakvog je kvaliteta sama izrada.. ;)

I da znas da cu da kupim, ja Hondu volim malkice vise od ostalih japanskih brendova, jer je motorna kompanija, i da, pravi sve i svasta, sto se okrece i pokrece.. :)
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver

Honda Civic '78
Toyota Crown '68

Postod Obelix » Čet Jul 08, 2010 12:42 pm

TRIO_driver je napisao:
Obelix je napisao:

Vidi, jednu stvar treba da znas o meni, a to je da ja ne volim nemacka vozila ni pod razno, i za mene je svaki od njih kanta. Drugo, ja se igram sa velikim i pravim automobila, tako da je ovde receno u kontekstu da moze da se i u Srbiji uzmu japanska vozila u srazmeri, a ne kakvog je kvaliteta sama izrada.. ;)

I da znas da cu da kupim, ja Hondu volim malkice vise od ostalih japanskih brendova, jer je motorna kompanija, i da, pravi sve i svasta, sto se okrece i pokrece.. :)

Dobro, shvatili smo.... Ti si covek sa svojim misljenjem :clap: Ja mislim da su podjednako dobri. Japanska vozila kao i Nemacka....

Uzmi Ebbro

Slika

neces da se razocaras, mnogo su dobri...
Poslednji put menjao Obelix dana Čet Jul 08, 2010 12:57 pm, izmenjena samo jedanput
Korisnikov avatar
Obelix

Postod Obelix » Čet Jul 08, 2010 12:45 pm

Pera Fitilj je napisao:Slika

@ obelix hajde pogodi čiji su.

Ako se ne varam? Zekibiki!? On je davno izjavio da ce da sakupi sve QR.... :angel:
Korisnikov avatar
Obelix

Postod goranp » Čet Jul 08, 2010 1:35 pm

[/quote]

Dobro, shvatili smo.... Ti si covek sa svojim misljenjem :clap: Ja mislim da su podjednako dobri. Japanska vozila kao i Nemacka....

Uzmi Ebbro

Slika

neces da se razocaras, mnogo su dobri...[/quote]

Bas ovaj model je 4450 din ceka se 10 dana isporuka
Korisnikov avatar
goranp

Postod . . . » Čet Jul 08, 2010 2:15 pm

Sta je poznavalac 43-ki. . . Zna savaki model post je i koliko se ceka! C c c c, imam ja jos domaceg da radim kad su pitanju modeli. . .
Korisnikov avatar
. . .

Postod Pera Fitilj » Čet Jul 08, 2010 2:29 pm

Slika

Vi se svi prenovite sa autima a da bi vama ja to bolje prikazao prenovio sam se i ja kamera fuji 12,2 pixa pa se nadam biće od sada i boljih slika.
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Postod TRIO_driver » Čet Jul 08, 2010 2:41 pm

Zanima me trkacki NSX, kao i mozda koja starija Honda, pa i ova, mada je cena bas jaka, tako da cu prvo da vidim da li da kupim tako nesto, ili da upucam te pare u 1500 1:1 ... :)
Slika
Korisnikov avatar
TRIO_driver

Honda Civic '78
Toyota Crown '68

Postod Gligi » Čet Jul 08, 2010 2:57 pm

Kad smo vec kod japanaca, ko mi ovo nadje. . . ne pitam za cenu, samo da je matelik siv :D :thumbup:

Slika

Slika

tj. ovakav

Slika
Korisnikov avatar
Gligi

Pridružio se: Pon Apr 05, 2010 10:41 pm

Postod goranp » Čet Jul 08, 2010 3:27 pm

Imas jednog u UK vidi jel moze Perafitilj da ti poruci cena mu je 18 funti
Korisnikov avatar
goranp

Postod . . . » Čet Jul 08, 2010 4:09 pm

goranp je napisao:Imas jednog u UK vidi jel moze Perafitilj da ti poruci cena mu je 18 funti

Ja nasap jeftinije ;)
http://cgi.ebay.com/VITESSE-MITSUBISHI- ... 563a9f0bd3
Francuska, 18 evra i 7 evra postarine za nemacku :)
Korisnikov avatar
. . .

Postod . . . » Čet Jul 08, 2010 4:13 pm

Pera Fitilj je napisao:Vi se svi prenovite sa autima a da bi vama ja to bolje prikazao prenovio sam se i ja kamera fuji 12,2 pixa pa se nadam biće od sada i boljih slika.

Sada i zvanicno na svim forumima ja imam najgori aparat :cry:
Korisnikov avatar
. . .

Postod goranp » Čet Jul 08, 2010 4:16 pm

. . . je napisao:
Pera Fitilj je napisao:Vi se svi prenovite sa autima a da bi vama ja to bolje prikazao prenovio sam se i ja kamera fuji 12,2 pixa pa se nadam biće od sada i boljih slika.

Sada i zvanicno na svim forumima ja imam najgori aparat :cry:

Otkud znas ?
Korisnikov avatar
goranp

Postod . . . » Čet Jul 08, 2010 5:44 pm

Jer je moj aparat zapravo telefon :) 2 mp bez zuma, blica, bez icega :) Ali zato telefon je dobar pa se ne bunim ;)
Korisnikov avatar
. . .

Postod stalker92 » Čet Jul 08, 2010 6:25 pm

zekiboki je napisao:Tako je...Hvala,hvala.
Mislim da bi trebali imati posebnu stranicu gde bi bile samo slike nasih kolekcija,kao sto je na autici.net,pa
da svako ko hoce da vidi Obelixovu,Dramy-jevu ili ... kolekciju moze u svakom trenutku da pogleda,a ne da trazimo po stranicama ,gde je ko sta postavio.
Predlog administratorima.
Pozdrav

Jedno od resenja za to je da svako od vas u jednu (ili vise uzastopnih) poruku lepo poredja slike modela uz propratni info itd. i zatim u svoj potpis (tamo gde je meni slicica Mustanga) postavi direktan link od te poruke.
Slika Slika

acajagodinac85 je napisao:Cao momci. :wave: Evo da se javim i da vam kazem zasto me nema na forumu.Prvo redovno vas pratim,i licno nemam nista protiv nikog od vas, i vase drustvo mi u potpunosti odgovara.Ali nesto drugo je u pitanju.Toliko imam problema da postavim slike da je to cudo jedni.Izgleda da je to za mene visa matematika :o :o Otkako smo presli na ovaj forum ja sam nakupio preko dvadeset i vise modela a nikako ih nisam mogao pokazati vama :( ,i onda sam odlucio da ih bacim na krstarici jer je mnogo lakse postaviti slike.Tada sam video da je tu nedo i jos poneki nije bitno ko.Ja vam se strasno izvinjavam ako sam vas uvredio time :oops: i dalje cu vas pratiti i prokomentarisati modele,ali slike mozete videti na krstarici svi su u razmeri 1/43.I nisu 5 novih alfi nego 10 modela :D :D Veliki pozdrav.

Evo uputstva za postavljanje slika: http://www.oldtajmeri.rs/phpbb3/viewtopic.php?f=18&t=1330. Sve je prilicno lepo prikazano kroz slike svakog koraka, a ako negde zapne pisi pa cemo da objasnimo dodatno. ;)
Evo i jednog video uputstva, mozda pomogne... http://www.youtube.com/watch?v=BjnPAhAdxZQ 8-)
"For years I thought I was the only person who was looking behind sheds, barns and garages while traveling, but I was mistaken. There are a lot of us out here."
Korisnikov avatar
stalker92

Pridružio se: Ned Apr 12, 2009 8:56 am
Oldtajmer: '81 Ford Taunus TC3 1.6 L

Postod Pera Fitilj » Čet Jul 08, 2010 7:50 pm

@ stalker. Što prosto kad može komplikovano pa pogladaj na krsti ,Ćirilica i ceo svet te razume,puno bi više ljudi ovde bili a ne engleski i ostala..boranija.Nema se ljutiš ako ti znaš engleski neznaju svi .Ja znam :srpski,ciganski,vlaški,nemački,austriski holanski,i rumunski.Eto i meni fali engleski.
Korisnikov avatar
Pera Fitilj

Postod stalker92 » Čet Jul 08, 2010 8:39 pm

Slazem se, ali prebacivanje foruma na srpski je ogroman posao... Pokusavao sam vec nesto da radim po tom pitanju ali tesko... :(
"For years I thought I was the only person who was looking behind sheds, barns and garages while traveling, but I was mistaken. There are a lot of us out here."
Korisnikov avatar
stalker92

Pridružio se: Ned Apr 12, 2009 8:56 am
Oldtajmer: '81 Ford Taunus TC3 1.6 L

PrethodniSledeća

Povratak na Automobili u razmeri