[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - radilica

radilica

radilica

Postod Miodragv » Čet Feb 05, 2015 11:44 pm

Da li neko zna gdje mogu nabaviti radilicu za BMW 700 iz 63. godine?
Korisnikov avatar
Miodragv

Pridružio se: Čet Feb 05, 2015 11:41 pm
Oldtajmer:

Re: radilica

Postod mcrmirko » Pet Feb 06, 2015 11:31 am

Jel nemaš uopšte radilicu,ili tvoju treba remontovati? Negde sam znao za ceo motor,samo da se setim gde.javiću ti!
Korisnikov avatar
mcrmirko

Pridružio se: Pet Okt 11, 2013 4:33 pm
Oldtajmer:

Re: radilica

Postod Miodragv » Uto Apr 14, 2015 5:38 pm

Pronašao sam radilicu. Trebaju mi brave za vrara i gepek i ručice za otvarane vrata i prozora. Zna li neko gde ima bmw 700 da se prodaje za delove?
Korisnikov avatar
Miodragv

Pridružio se: Čet Feb 05, 2015 11:41 pm
Oldtajmer:

Povratak na Enterijer i detalji