Iskustvo sa limarom iz Vrsca

Iskustvo sa limarom iz Vrsca

Postod marius » Sre Maj 18, 2016 8:43 am

Pozdrav,
Zeleo bih da podelim svoje iskustvo sa vama kako ne bi li jos neko bio prevaren.

Posedujem Logana koji je nazalost ucestvovao u udesu pa je trebalo da se menja zadnje krilo + ispravi sajtna (bila ulubljena na 2 mesta oko 3mm) + ispravi mesto na kome se kaci sarka (ulubljeno oko 1-2mm) + farba krilo i sajtna.Zbog nedostatka vremena nisam zeleo da ga ja radim nego sam ga nosio kod limara.Detaljno je pogledao auto pa mi je rekao da to kosta 500e da se sredi.Za ovu sumu ocekivao sam da mi auto bude uradjen kako valja, medjutim razocarao sam se kad sam ga preuzeo.

Na zadnjem krilu postoje delovi na koje je stavio preko 5mm gita(posedujem aparat za merenje debljine farbe koji moze da meri max 5mm) koji ce najverovatnije u skorije vreme popucati.Farbani delovi su malo svetlije boje od originalne farbe.Kako je na Loganu slabije zasticen lim ,na zadnjem unutrasnjem blatobranu pojavila se rdja.Prilikom montiranja zadnjeg krila doticni radnik je video to pa je sa necim predmetom probio rdju i ostavio rupu.
Mislite da me je zvao i ponudio da mi sanira to? Ne, ostavio mi je rupu na koji zadnji tocak baca tako da mi sad voda i blato ulaze u gepeku.

Doticni "majstor" se nalazi u Vrscu ,druga ulica od pruge put prema Plandistu.
https://www.google.ro/maps/place/45%C2% ... d21.279838
Korisnikov avatar
marius

Pridružio se: Pon Mar 29, 2010 5:25 pm

Re: Iskustvo sa limarom iz Vrsca

Postod bmw e21 baur » Čet Maj 26, 2016 10:13 pm

svaka cast na tekstu. ovde ima jos clanova koji su osteceni, a ima sigurno i onih koji imaju dobrih iskustava, pa ne bi bilo lose da se otvori jedna tema sa dobrim i losim iskustvima.
Korisnikov avatar
bmw e21 baur

Pridružio se: Ned Nov 06, 2011 9:15 pm
Oldtajmer: bmw e21 320/6 baur

Re: Iskustvo sa limarom iz Vrsca

Postod marius » Pon Jul 04, 2016 12:00 pm

Hvala!

I... posle dugog nerviranja odlucio da skinem tu budzevinu i uradim posao kako valja

ovo sam zatekao
Slika
Slika
Slika

Sve u svemu trebalo je da insistiram da mi izda fiskalni racun.Verujem da bih ondah mogao da apelujem na zakon za zastitu potrosaca odnosno pokrenuti proces protiv njega.
Korisnikov avatar
marius

Pridružio se: Pon Mar 29, 2010 5:25 pm

Povratak na Offtopic