[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions_content.php on line 678: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4539: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4541: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4542: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4543: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3711)
Oldtajmeri | Forum • Pogledaj temu - Pogledaj me nevernice, film iz 1974-e

Pogledaj me nevernice, film iz 1974-e

Pogledaj me nevernice, film iz 1974-e

Postod Izzy Panzer » Čet Dec 22, 2011 7:46 pm

Nije u muzici ni likovnoj umetnosti mada ima veze i sa jednim i sa drugim.
Interesantan kratki film Srđana Karanovića o ravnici, ljubavi, daljini, neverstvu i naravima. Koliko sam zapazio, samo 4 motorna vozila (ako se izuzmu šinobusi) se pojavljuju i to: milicijski fića (kao Čika Momin), zeleni Citroen Ami 8, Tomos T12 i čini mi se Jawa 350. Ovog filma sam se sećao kao kroz maglu, gledao sam ga davno, davno ali sam se jasno sećao zelenog Citroen Amija. Obratite posebno pažnju na monolog grobara pred kraj filma, po meni, svaka mu reč ima mesto.
Uglavnom, film:
Si fractum non sit, noli id reficere
Slika
Kad ti život da limun, napravi limunadu. Kad ti da burek, jedi dok je vruć.
Korisnikov avatar
Izzy Panzer

Pridružio se: Uto Jun 14, 2011 11:37 am
Oldtajmer:

Re: Pogledaj me nevernice, film iz 1974-e

Postod Kverta » Čet Dec 22, 2011 9:45 pm

Odlicno :thumbup:

Trebalo bi ga prebaciti u temu domacih filmova, ipak je film :D :
viewtopic.php?f=45&t=506
Korisnikov avatar
Kverta

Pridružio se: Sub Apr 11, 2009 11:14 pm

Re: Pogledaj me nevernice, film iz 1974-e

Postod Izzy Panzer » Čet Dec 22, 2011 11:27 pm

Sugestija uvažena, prebačen na odgovarajuću temu. :thumbup:
Si fractum non sit, noli id reficere
Slika
Kad ti život da limun, napravi limunadu. Kad ti da burek, jedi dok je vruć.
Korisnikov avatar
Izzy Panzer

Pridružio se: Uto Jun 14, 2011 11:37 am
Oldtajmer:

Povratak na Oldtajmeri u muzici i likovnoj umetnosti